Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 03.08.2018 10:32:29
Dobrý den, ráda bych se Vás chtěla zeptat ještě, dle gynekologie bych byla v 5tt a zárodek do 3 týdnů je nejméně citlivý, jal zde píšete. Počítá se to ode dne početí,ovulace nebo také jako na gynekologii ? Pokud by se to počítalo od početí zárodku tak v tom případě bych byla těhotná +- 2 nebo 3tt? Děkuji Vám ještě jednou za odpověď
(Vložil(a): Eva)
Dobrý den,

citlivost se počítá ode dne početí (pokud je známo), resp. od ovulace, ne od poslední menstruace, jak je uváděno stáří těhotenství v gynekologii.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)