Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

rtg v těhotenství 02.01.2011 12:30:28
Dobrý den, dnes jsem byla na rentgenu hlavu (kvůli vyloučení podezření na zánět dutin), měla jsem ochrannou zástěru, jsem v 7. týdnu těhotenství, můžu být v klidu? Na internetu jsem se dočetla jak uklidňující, tak zneklidňující informace, proto ten dotaz.
Děkuji,Zuzana Zejdová
(Vložil(a): zuzana zejdová)
Ano, můžete být v klidu, použití ochranných prostředků - zástěry - je pro odstínění záření dostačující.
(Za SÚJB: sujb)