Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Sklo v dlani 08.11.2018 12:25:12
Dobrý den. Prosím Vás, jaká je možnost zobrazení střepu v dlani? Již přes týden chodím od mudr.k mudr, jako horký brambor. Mám střep zaražený v dlani, ale prý se čeká, že se to zapálí nebo zapouzdří. Je tedy poté nějaká možnost střep zobrazit a hlavně odstranit? Děkuji za brzkou odpověď, a přeji pěkný den. Jana
(Vložil(a): Jana Matejkova)
Dobrý den,

rozhodovat a způsobu zobrazení cizího tělesa SÚJB nepřísluší.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)