Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Otázky k ochranným pomůckám 09.07.2014 16:29:34
Chci se zeptat, dcera byla na RTG plic, já byla s ni, ani jedné nedali zasteru nebo neco na zakrytí. Muže mit dcera nějaký problémy - např s početím??? Připadne jine problémy?
(Vložil(a): Lucie Krasna)
Dobrý den, opravdu se nemusíte obávat, toto RTG vyšetření plic nebude mít vliv na případné početí ani nemůže vyvolat jiné negativní účinky.
(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)