Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Otázky k ochranným pomůckám 04.08.2014 11:50:31
Dobrý den,
ráda bych se informovala, zda může mít rentgen negativní vliv na štítnou žlázu?konkrétně mám cysty na štítné žláze!
prodělala jsem bez ochranných pomůcek v posledních 2 měsících 4x rentgen páteře a 2x panoram. rentgen zubu. dekuji moc za odpoved!
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

rentgenová vyšetření, která jste absolvovala nemají negativní vliv na štítnou žlázu. Pro vaši informaci sděluji, že u panoramatického snímku zubu se ochranná pomůcka, ochranný límec, na rozdíl intraorálního snímku zubu, nepoužívá.

(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)