Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Otázky k ochranným pomůckám 16.08.2016 13:30:53
Dobrý den, jsem sestra v zubní ordinaci a jsem cca v 5 týdnu těhotenství. Chci se zeptat, máme OPG umístěno v jedné místnosti a hned vedle OPG jsou klasické dveře, za které se chodíme schovávat. Zaměstnavatel tvrdí, že mi žádné nebezpečí pro plod nehrozí...je tomu tak? Děkuji.
(Vložil(a): Jana)
Dobrý den,

v těhotenství musí být pro plod zajištěn limit 1 mSv. Předpokládám, že Váš zaměstnavatel si je vědom této povinnosti vůči vám a že tento limit je v případě odstupu a stínění dodržen.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)