Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Snimkovanie klucnej kosti 15.11.2021 08:40:56
Dobry den prajem, v priebehu 2 mesiacov mi asi 5x snimkovái klucnu kost a samozrejme neda sa prekryt stitna zlaza. Teraz by som mal ist na dalsie snimkovanie. Predstavuje tak caste snimkovanie v blizkost stitnej zlazy nejake riziko do buducna? Dakujem
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

snímkování klíční kosti není pro štítnou žlázu nebezpečné.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)