Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Re: Otázky k ochranným pomůckám 10.10.2022 18:28:17
Dobrý den,
ráda bych navázala na tuto diskusi a také bych se chtěla zeptat, a to konkrétně na tu "specifickou intraorální projekci" předních zubů. Co je tím přesně myšleno, v čem specifická? Mě dnes byl zhotoven intraolní snímek předních zubů (špičák nahoře) bez ochranného límce. Chodím na pravidelné prohlíky štítné žlázy kvůli uzlíkům a nevím, zda byl postup zubaře správný, zda mi neměl v tomto případě dát límec?
(Vložil(a): Lucie Vondrová)