Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Zubní RTG a límce 08.12.2022 21:18:30
Dobrý den, prosím, vyšlo už někde oficiální stanovisko? Děkuji.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,
k vydání oficiálního stanoviska týkajícího se používání ochranných pomůcek na pacientech během zubních rentgenových vyšetření ještě nedošlo. Správný postup bude popsán v Národních radiologických standardech pro zubní radiodiagnostiku, které vydá Ministerstvo zdravotnictví někdy v průběhu příštího roku.


(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)