Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Otázky k ochranným pomůckám 10.01.2023 14:31:17
Dobry den, dovluji si citovat z Vasi vodpovedi na dotaz ze dne:Zubní RTG a límce 03.01.2022 12:17:28

Přesný návod na používání ochranných prostředků při zubní radiodiagnostice, který je v souladu s těmito informacemi, bude zveřejněn vydáním "Standardu zdravotní péče - Národního radiologické standardy - Zubní radiodiagnostika". Ten vydá Ministerstvo zdravotnictví ve spolupráci se Státním úřadem pro jadernou bezpečnost a Českou stomatologickou komorou ve svém Věstníku.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)

Mohli by jste mi poslat odkaz na:Přesný návod na používání ochranných prostředků při zubní radiodiagnostice, který je v souladu s těmito informacemi?

Pracuji na zubním rtg a potreboval bych podklad, pro zavedeni tohoto standardu praxe.

Dekuji a s pozdravem:
L.Longin
(Vložil(a): anonym)
Dobrý den, tento návod dosud nevyšel. Předpokládáme, že Národní radiologické standardy pro zubní radiodiagnostiku s tímto návodem vyjdou někdy v průběhu letošního roku.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)