Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: zubní RTG - OPG a ochranné pomůcky 29.09.2010 21:00:04
Dobrý den, pracuji jako sestra v zubní ordinaci. Máme zde rtg přístroj od firmy Sirona. Zajímalo by mě, zda se rtg záření zdržuje po provedení vlastního rentgenu v místnosti (asi 8 snímků za den) a může to nějakým způsobem ovlivnit celkový zdravotní stav. Např.štítná žláza, nebo příp.těhotenství.
Děkuji za odppověď.
(Vložil(a): eva n.)
Po provedení vlastního rentgenu k rtg záření v místnosti již nedochází.
(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)