Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: zubní RTG - OPG a ochranné pomůcky 05.05.2011 19:50:01
Dobrý den, ráda bych umístila OPG do ordinace (21m2). Zajímalo by mě, zda je nutné mít v ordinaci antistatické podlahy a která vyhláška toto upřesňuje. Děkuji.
(Vložil(a): Jana Dolečková)
Požadavky na technické a věcné vybavení zdravotnických zařízení, tedy i zubní ordinace jsou dány vyhláškou MZ ČR č. 49/1993 Sb., ve znění p.p.


(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)