Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

vesta při CT vyšetření 06.12.2012 19:27:20
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, zda je lepší při CT vyšetření např. mozku, dávat pacientovi olověnou zástěru, nebo v tomto případě vesta spíše škodí? Děkuji za odpověď.
(Vložil(a): Veronika Štantejská)
Vyhláška č. 307/2002 Sb., ve znění pozdějších předpisů, obecně uvádí, že radiodiagnostické pracoviště má používat ochranné prostředky; konečné rozhodnutí o jejich použití je však na aplikujícím odborníkovi (pokud použití brání diagnostické informaci nepoužijí se).
(Za SÚJB: sujb)