Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: 07.12.2012 09:26:51
Dobrý den
Chtěla bych se zeptat , za jakých podmínek může všeobecná sestra obsluhovat zubní RTG a OPG.
Děkuji Vlasta
(Vložil(a): Vlasta Eichingerová)
Požadavky na vzdělání osob, které zubní rtg (i OPG) obsluhují, a kteří jsou zdravotnickými pracovníky je v gesci Ministerstva zdravotnictví (zákon č. 95 a 96/2004 Sb., prováděcí vyhláška č. 55/2011 Sb.), SÚJB tyto požadavky nestanovuje a tedy ani nekontroluje.
(Za SÚJB: sujb)