Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

OPG - dotaz 31.01.2013 12:59:26
Dobrý den,

měl bych následující dotaz. Byl jsem na RTG snímkování chrupu (zrejmě OPG) a měl jsem ochrannou zástěru. Snímkování proběhlo v sedě a až posléze jsem si všiml, že boční opěradlo židle mi trochu zvedlo spodní pravou zadní část ochranné zástěry, takže nekrytá zůstala pravá spodní část zad. Může tato skutečnost představovat nějaké riziko při snímkování? Nebo je dávka záření tak malá, že toto nehraje žádnou roli?

Děkuji za odpověď

Jan
(Vložil(a): Anonym)
Ano, není se čeho obávat.
(Za SÚJB: sujb)