Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Zubní RTG v tehotenstvi - 18. Tyden 09.08.2013 10:37:21
Dobry den, vcera jsem podstoupila pri vstupni prohlidce u zubare digitalni rentgen zubu (s ochranou vestou) a intraoralni rentgen (jiz na kresle bez vesty, na leve a prave strane zubu (stolicek). Bohuzel me lekar neupozornil na rizika spojena s tehotenstvim, prestoze jsem na nej upozornovala ve vstupni karte o par dni drive. Jsem v 18.tt. Kamaradka me vystrasila ze se to nesmi, nyni tedy procitam diskuze a hrozim se...:-(
Vim, ze na podobne dotazy odpovidate casto, presto prosim o Vas nazor odbornika, protoze mam hrozny strach.
Dekuji, Katka
(Vložil(a): Katka)
Není důvod obávat se následků, lékař postupoval správně, poskytnutí ochranných pomůcek závisí na druhu vyšetření.
(Za SÚJB: sujb)