Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: caste rentgenovani 21.04.2014 11:16:03
Dobrý den.Za svůj život 68let jsem byl asi 30x na rentgenu.Od snímkování ze štítu,v dětství štítná žláza,srdce,zuby,koleno a poslední dobou plíce atd.Nyní plíce vyšetření ct 1x za rok a nyní k tomu přibylo vyšetření ledviny-celkem ct 8x.Dávka radiace v těle se kumuluje a nebo se časem strácí.Děkuji za odpověď.Vladimír.
(Vložil(a): Vladimír)
Rtg záření se v těle nekumluje, to odhadujete velmi správně.
(Za SÚJB: sujb)