Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenování 04.08.2014 20:47:06
dobry den moc dekuji za odpoved ale chtela sem jeste neco pry kdyz se dite ozaruje male,dvoulete to je ta hlava jak sem vam psala casto a ona mela dva rtg na jednou za zebou hrozi nadory atd co je na tom pravdy mam mit strach
(Vložil(a): nadezda lomnancikova )
Dobrý den,

na Váš dotaz: "pry kdyz se dite ozaruje male, dvoulete to je ta hlava jak sem vam psala casto a ona mela dva rtg na jednou za zebou hrozi nadory atd co je na tom pravdy mam mit strach", nemohu než zopakovat včerejší odpověď SÚJB:
"ani několik rtg snímků hlavy provedených u dvouletého dítěte nemůže dítěti ublížit. Rtg snímky lékař zdůvodnil tím, že je potřebuje z vyloučení nepříznivých následků pádu, takže přínos ozáření je nezpochybnitelný."

(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)