Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenování 01.09.2015 17:23:47
Dobrý den potřeboval bych odbornou radu často me posílají na. Ct mozku za 2.3 roky jsem byl asi 15x důvody bylo různé někdy úraz hlavy někdy malatbosti.atak a pak silně bolesti hlavi jen by mě zajímalo zda mi nemůže z toho se udělat nádor na mozku nebo poškodit věci v mozku.bolesti přestali nikdy se na nic nepřišlo. Jednou sem měl o ct3x za sebou v 3 týdnech. Mám obavu. O své zdraví.teď mě zase ty bolesti začali ale už se bojím někam jít prosím o radu.
(Vložil(a): jiri kopecky)
Dobrý den,

bohužel není v kompetenci Úřadu zpochybňovat a jakkoliv omezovat lékařem doporučené CT hlavy.
Jak píšete, vždy byl důvod (úraz, malátnost, bolest hlavy), která vedla lékaře k tomu, aby indikoval CT vyšetření.
Doporučuji i tentokrát navštívit lékaře a informovat ho, že jste již několik vyšetření absolvoval.

(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)