Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenování 04.06.2017 21:23:02
Dobrý den, sice jsem tu už několikrát četla, že se jednotlivé rentgeny nehromadí v těle a že se nesčítají, ale za poslední 2 roky a i v dětství jsem byla na rentgenech často a proto by mně zajímalo za jak dlouho toto záření z těla vyprchá( celkem za poslední 2 roky mám za sebou 5*rentgen obličeje, 3*záda,2*žebra, 2 *ruka, 2*plýce, 3*zuby)
(Vložil(a): Nikola Klejnová)
Dobrý den, jednotlivé rentgeny se opravdu nehromadí v těle a ani nelze říci, kdy záření z těla "vyprchá".
Počet rtg snímků, které jste absolvovala nemůže negativně ovlivnit vaše zdraví.

(Za SÚJB: sekce radiační ochrany)