Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenování 19.09.2017 20:52:16
Dobry den, zubar mi pocas navstevy udelal CT snimek zubu, a o 10 min OPG rtg, o 15 dni nasledoval zas počas vyšetrenia bite-wing pravy i levy snímek a 2x malé snimky konkrétneho zubu pri endononcii... bylo to bezpečne nebo se mám obavat nejakych následku?
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

snímkování zubů, které jste absolvoval, nezpůsobí zdravotní následky. Nemusíte se obávat.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)