Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenování 05.01.2018 07:54:31
Dobry den, mam zadanky na vysetreni CT bederni a CT krcni a hrudni patere. Jedno vysetreni budu podstupovat v jeden den a hned druhy den na to budu podstupovat druhe vysetreni. Chtel jsem se proto zeptat, jestli by nemel byt mezi jednotlivymi CT vysetrenim nejaky casovy odstup, treba nekolika dni? Predem dekuji za odpoved.
(Vložil(a): Robert Cerman)
Dobrý den,

časový odstup mezi vyšetřeními není nutný.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)