Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: CT zubov 16.02.2018 16:30:41
dakujem za odpoved, rozumiem, ze to nemozte spochybnovat, poprosim, keby ste mi odpovedali ohladom mnozstva radiacie, ktorej som bol takto vystaveny - v odpovediach v ramci konferencie som nasiel info k CT hlavy, ale nie CT zubov (oboch celusti)...je to rovnaka hodnota, alebo ina? Da sa nejak, aspon priblizne urcit? Dakujem velmi pekne
(Vložil(a): stevo)
Dobrý den,

bez znalosti expozičních parametrů nelze kvalifikovaný odhad provést, dávka ale bude nižší než u CT hlavy.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)