Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Časté rontgenovanie 11.02.2019 13:55:57
Dobrý deň dostala som odpoveď na dotaz zo dňa 9.2.2019 iba čiastočne. Žial nedostala som odpoveď na dotaz či môžem z neho onemocnieť ja samotná napr.leukémia alebo rakovina kosti... Zabudla som do dotazu dodať že rok predtým som bola na CT driekovej chrbtice + MR mozgu. Považuje sa aj MR za nejaké žiarenie? Prosím Vás o odpovede, moc sa obávam. Ďakujem veľmi pekne. S pozdravom
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

nemusíte se obávat ani leukémie, ani rakoviny kostí. MR je vyšetření, které využívá ionizující záření, není tedy v kompetenci SÚJB.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)