Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Bezduvodne rentgenovani plic 29.05.2020 12:55:55
Dobry den, protoze 23 mesicni.dite mozna olizalo uzaver od praviho prasku, lekar mi doporucil po telefonu jeho kontrolu. Jenze pri kontrole, kterdopadla dobre pozadoval i rentgen plic. Cemiz jsem moc nerozumela,ale lekar na ni trval. Dite bylo rentgenovano dvakrat ptotoze poprve vyfotil pouze 1 plici. Ted si vycitam, ze jsem vubec lekari volala, dite se celou dobu chovalo v poradku, neplakalo. Muze mu to dvojite vystaveni rentgenovani ublizit, vadi mi ze lekar nadbytecne pozadoval rentgen.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

Rentgen plic nemohl Vašemu dítěti ublížit, nemusíte mít obavy.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)