Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Teplota po snímkování 12.06.2020 20:17:42
Dobrý den, mám takový asi celkem zvláštní dotaz.Byla jsem na rentgenu dutin a ramenních a kolenních kloubů. Krátce po rentgenu jsem měla pocit rozpálených tváří a v noci přišla teplota, která trvala dva dny bez jakýchkoliv jiných příznaků a jak přišla, tak odešla. Předesílám, že jsem dost přecitlivělá i na léky a různé další věci a že moje tělo leckdy reaguje přehnaně. Je možné, že by rentgen mohl u citlivějšího jedince vyvolat teplotu? Děkuji.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

teplota, kterou jste měla, určitě nesouvisí s rentgeny (dutin, ramenních a kolenních kloubů).

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)