Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Re: Časté rentgenování 15.07.2020 20:52:24
Dobrý den,ráda bych se taky zeptala co se týče ozařování....od listopadu do února jsem absolvovala během 5 měsíců 8 rentgenu plic 2 krat rentgen celých zad a 1 CT hlavy bez kontrastní latky a 1 CT hlavy,cev a míchy v jeden den s kontrastní látkou...Ráda bych věděla,když jsem byla tak často ozařovaná během 4 měsíců a vlastně 4 měsíce po porodu zda-li mi nehrozí nějaké rakovinové bujení a ještě bych ráda věděla,jak dlouho v těle zůstane záření děkuji
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

riziko nádorového onemocnění je z diagnostických rentgenových vyšetření, které jste absovovala, je velmi nízké. Záření v těle nezůstává.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)