Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Re: Re: Časté rentgenování 14.04.2021 10:19:47
Dovod rtg nebola. Len som bola na prev.prehliadke a ona ma poslala na rtg hrudnika a ja som sa len informovala ci sa da aj chrbat ked mam skoliozu a ona mi tam napisala C+Th-LS tak len kvoli tomu mi to robili lebo mam skoliozu . A presne kvoli tomuto ma to cele trapi. Mala som 2018 rtg hrudnika potom v roku 2020 a teraz kvoli covidu preventivne a dodala aj chrbtucu aja mam obavy ze tou z bolo moc a mam strach
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

důvodem byla prevence a i to je správná indikace k rtg.
Nemusíte mít obavy, dávky, i součtové nejsou zdraví škodlivé.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)