Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Rtg bez ochrannej vesty 23.04.2021 00:00:23
Dobrý deň, nedávno som absolvovala RTG zubov-panoramatický snímok. Obsluhujúca sestra mi zabudla dať ochrannú vestu okolo krku, žiaľ, prebehlo to rýchlo, ja sama som ju na to zabudla upozorniť. Prosím vás, hrozí mi nejaké riziko z ožiarenia?? Ďakujem...
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

u snímku OPG se ochranný límec nedává.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)