Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Stehy s leukoplastom pri RTG 04.05.2021 17:56:55
Dobry den, robili mi rtg pluc ale na chrbte som mala 3 stehy po chirurgickom odstraneni znamienka a prekrytim leukoplastom. Vecer doma som si leukoplast odlepila a mala som pod nim velmi podrazdenu cervenu kozu, vystupenu nad povrch ostatnej co mi pretrvava aj 48h po rtg. Pytala som sa na to radiologickej asistenky a povedala ze to nevadi ze mam mozme to zrentgenovat. Doma ma napadlo ci ziarenie nemohol absorbovat leukoplast a zaroven stehy a ci mi ziarenie mohlo nejako ublizit na kozi ked som to mala 24 hodin. Dakujem vopred za odpoved.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

podráždění pokožky nesouvisí s provedeným rtg plic.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)