Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Rozestup mezi CT a RTG 15.06.2021 18:13:22
Dobrý den,
21. května jsem byl na vyšetření CT z důvodu ledvinové koliky. Dne 9. června jsem byl odeslán na RTG páteře. Je tak krátký rozestup mezi vyšetřeními bezpečný? Předpokládám, že CT bylo zaměřeno na oblast ledvin a dutiny břišní, ale i tak je zde společná oblast páteře.
Velmi děkuji za odpověď.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

rozestup mezi plánovanými vyšetřeními je bezpečný.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)