Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenování 13.04.2022 09:16:21
Dobrý den,
v 9/2021 jsem podstoupila CT hlavy a plic kvůli plicní embolii. V nemocnici následoval po týdnu kontrolní RTG plic. Týden na to pro další RTG plic.
12/2021 - scinti plic doplněné malým CT
01/2022 - RTG plic z důvodu poscovidu
03/2022 - RTG plic a srdce pro palpitace.
Hned po týdnu RTG prstu pro úraz, za týden kontrolní RTG prstu. Za další týden mám jít na denzitometrii a 5 dnů na to na CT celého břicha.
Mám denzitometrii odložit na později nebo jít na ni a pět dnů na to na CT i přesto, že každý týden mám nějaké záření. Děkuji.(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

vyšetření, která jste podstoupila (a ještě podstoupit máte) jsou indikována lékařem a jsou tedy zdůvodněná. Vyšetření neodkládejte.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)