Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Opakovany RTG panvovej oblasti a plodnost 20.07.2022 03:43:55
Dobry den, kvoli bolestiam v bedrovom klbe mi robili pred mesiacom RTG panvy (bilateralne) a o mesiac na to RTG krizovej casti chrbtice- 4 alebo 5 snimkov. Plus urobili v ten isty den este RTG laveho bedroveho klbu (omylom,nakolko mali urobit iba RTG krizovej casti chrbtice,pomylili sa). Pri ani jednom z tychto RTG vysetreni nepouzili ochrannu zasteru nakolko sa snimala panvova oblast. Mam 32 rokov o mam obavy z pripadneho plyvu ziarenia na plodnost. Moze takato davka RTG ziarenia na panvovu oblast (3 v priebehu mesiaca) sposobit nejake problemy s plodnostou/vajecnikmi? Dakujem
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

Prodělaná vyšetření nemohla nijak ovlivnit vaječníky ani plodnost.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)