Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenováníAn 13.02.2023 09:25:46
Dobrý deň, v priebehu minulého roka som podstúpila asi 22 malých snímkov zubov, kvôli neustálemu problému so zápalmi v zuboch. Rontegny boli robené na rôznych pracoviskách. V lete a v decembri som mala aj veľký CT snímok zubov a dvakrát rontgen dutín. Aj v minulosti mi lekári pri vyšetreniach robili viaceré zubné rontgeny kvôli implantátom a mostíkom. Tento rok by som mala absolvovať CT hlavy, ale bojím sa naň ísť kvôli veľkému žiareniu. Bojím sa následkov do budúcnosti.
(Vložil(a): anonym)
Dobrý den,

obava z absolvování dalších rtg vyšetření, např. plánovaného CT hlavy je neopodstatněná.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)