Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: caste rentgenovani 13.01.2010 12:19:59
Dobry den, od zari jsem podstoupil tato rtg. vysetreni:1xRTG hrudni a krcni pater, 4xrtg plic, 1xCT hrudniku. Nyni me posilaji na CT krku s pouzitim kontrastni latky. JAke to muze mit vliv na me zdravi? Podle lekaru je to silna radiacni zatez, zatez na ledviny atd., JAky je prosim VAs nazor?
(Vložil(a): Martin)
Z pohledu SÚJB mohu jen konstatovat, že u každého indikovaného vyšetření přínos převáží riziko a odkázat na již zodpovězené dotazy k tomuto tématu.
(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)