Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

CT mozku v 9. dnu těhotenství bez ochranné zástěry 06.04.2010 08:52:17
Dobrý den, byla jsem v 9. dnu těhotenství na CT mozku bez ochranné zástěry. Nyní jsem ve 4 týdnu těhotenství. Paní doktorka mě objednala na gennet, jenže tam jdu az za 2 týdny. Psychicky dobu čekání nesu velmi těžce. Prosím Vás o odpověď, zda mohl být plod poškozen. Předem Vám mockrát děkuji za odpověď ať je jakákoliv,čekaní na konzultaci v genetu mě opravdu zmáhá. Velmi mi pomůžete.
(Vložil(a): Blanka Šlosarová)
Při vyšetření hlavy je děloha mimo přímý svazek záření a zárodečná tkáň je tak ozářena jen velmi nízkou dávkou rozptýleného záření. Není tedy důvod se obávat, že by provedenáé rtg vyšetření hlavy mohlo ohrozit vaše miminko.
(Za SÚJB: sujb)