Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: caste rentgenovani 21.08.2012 14:25:45
hezky den. za svuj zivot jsem podstoupil 2krat ct nejprve ct dutin za dve mesice pote ct mozku s kontrastni latkou predtim dvakrat rtg dutin a jednou rtg plic v hlave me dela zmatek hlabne to ze na kazde internetove strance se podavaji odlisne nekdy i protichudne informace coz mi na klidu vazne nepridava chtel bych se zeptat aspon priblizne jaka davka muze zapricinit vznik rakoviny i kdyz chapu ze u kazdeho je to jinak presto bych rad od vas dostal alespon nejake cislo. jake zareni jsem mohl priblizne podstoupit je zde nejake ruziko onemocneni. jak zvysuje skodlivost ozareni kontrastni latka .dekuji predem za odpoved .
(Vložil(a): Horymír Navrátil)
Na vaše dotazy naleznete odpovědi v našem článku v rubrice Radiační ochrana//zajímavosti z radiační ochrany/Používání rentgenů - lékařské ozáření.

(Za SÚJB: sujb)