Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: caste rentgenovani 03.07.2013 16:05:58
Dobrý den,
Chtela jsem se zeptat jak moc skodlive bylo pro syna nasledujici rtg. V rijnu 2012 rtg kycli (bylo to dva snimky kycle + axial), v breznu 2013 to same a nyni v cervenci 2013 posledni rtg kycli 2 snimky a rtg kolene - tez 2 snimky. Cili dohromady mel 8 rtg. Vzdy jsem se ptala, zda je to vylozene nutne, ale mel dvakrat zanet kycle a to se pry jinak poznat neda a u kolene byl uraz, coz jsem chapala. Ale mam z toho obavu. Dekuji Dvorakova
(Vložil(a): Dvořakova)
Pro vašeho syna nejsou provedená rtg vyšetření škodlivá, dávky jsou velmi nízké a rtg záření se v těle nekumuluje. Navíc byly provedeny z důvodů diagnostických v zájmu zdraví vašeho dítěte, a tedy ozáření je z hlediska z hlediska radiační ochrany odůvodněné.
(Za SÚJB: sujb)