Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: rtg záření 09.01.2014 13:01:03
dobry den . mam zlomenu kostrc ktora mi zle zrastla . robili mi rtg kostrce uz dvakrat pred dvoma rokmi . kedze ma to dodnes boli poslal ma ortoped pred mesiaciom znovu na rontgen . rontgenovali mi kostrc i celu driekovu chrbticu zboku aj spredu . vcera (o mesiac neskor od posledneho rontgenovania ) ma vsak iny ortoped ktory nevedel orvorit CD s rtg snimkami poslal znovu na rontgen kostrce spredu aj zboku . nikdy som vsak nedostal ziadnu ochranu na genitalie . mam 20 rokov . dakujem za odpoved
(Vložil(a): filip dan)
Pokud se ptáte na své zdraví, nemusíte se ničeho obávat.
(Za SÚJB: sujb)