Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: caste rentgenovani 12.02.2014 21:52:43
V roce 2013 jsem absolvovala:
červen - mamograf
červenec - RTG - zuby
prosinec - RTG páteře
prosinec - CT páteře
Mám absolvovat scintigrafii. Myslím, že to už je hodně. Před několika lety mi zubařka řekla, že po CT bych neměla jít 5 let na RTG. Mohu scintigrafii odmítnout, popř. odsunout? Myslím, že toho ozáření už bylo dost. Děkuji za odpověď.

(Vložil(a): Anonym)
Pro lékařské ozáření není stanoven žádný závazný limit, není tedy stanovena žádná hodnota jednotlivé ani součtové efektivní dávky, která nesmí být překročena.

(Za SÚJB: sujb)