Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: caste rentgenovani 24.02.2014 08:18:33
Dobrý den, poslední menstruaci jsem měla 20.1.-25.1. 2014 ve středu 19.2.2014 jsem byla na velkém rtg celé páteře cca pět snímku bez olověné zástěry. 23.1. jsem pak měla 2x pozitivní těh. test. Mohlo záření poškodit plod ? Pokud ano jak ? děkuji za odpověď J. Kůrková
(Vložil(a): Jana Kůrková)
Vzhledem k časné fázi těhotenství, není důvod obávat se, že by ozáření ovlivnilo vývoj zárodku, resp. plodu.
(Za SÚJB: sujb)