Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

laser v těhotenství 22.04.2014 17:56:18
Dobry den,v ramci rehabilitace jsem podstoupila laserove ozareni bederni patere. V pripade, ze bych v tu dobu byla tehotna (byla bych max. v 1. tydnu tehotenstvi), mohlo by to mit nasledky? Dekuji.
(Vložil(a): Hanka)
Použití laserů nespadá pod dozor SÚJB, neprodukují ionizující záření.
Doporučujeme konzultaci s indikujícím lékařem nebo aplikujícím odborníkem, který vám vysvětlí princip působení laseru na osvícené tkáně a jeho účinky.
(Za SÚJB: sujb)