Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Re: rtg a ct v těhotenství 23.08.2014 21:02:18
Dobry den,chtela bych se zeptat take.Byla jsem na rentgenu drobnych kloubu rukou a nohou,celkem 6 snimku.Hned po rtg mne udelali i ct od panve nahoru.V den vysetreni jsem byla 3.den tehotna.Jak moc nebezpecne je to pro plod a co vse mu hrozi?Dekuji za odpoved
(Vložil(a): Riana Helembaiova)
Dobrý den,

pokud je dobře podložen odhad početí a jednalo se skutečně o první týden těhotenství, důsledky popsaného ozáření jsou nevýznamné.
(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)