Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 24.02.2015 08:11:28
Dobry den.Jsem ve 33.tt a byla jsem na rtg plic.Snimek byl zezadu a zada jsem mela kryta zasterou.Hrozi nebezpeci miminku?Bricho jsem zakryte nemela.Moc dekuji za odpoved.Mam ted hrozny strach a nemuzu spat.
(Vložil(a): Marketa Lásková )
Dobrý den, opravdu Vás mohu ujistit, že není žádný důvod k obavám, a to vzhledem k tomu, že dávka v oblasti dělohy, tj. na plod je naprosto zanedbatelná.
(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)