Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 23.03.2016 15:44:19
Dobrý den,chtěla jsem se optat přítelovi mají dát kontrastní látku a rentgen a tak zda nemůže kontakt se mnou po zákroku jsem v 10.týdnu těhotenství nějak uškodit plodu.Děkuji předem za opověd.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

Váš dotaz byl již zodpovězen (výše) - rtg vyšetření s kontrastní látkou, provedené Vašemu příteli, nemá žádný škodlivý vliv na vás, ani vaše miminko.
(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)