Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 11.11.2016 22:15:21
Dobry den, dna 21.10.2016 som absolvovala CT vysetrenie oblicky, kde zistovali pocet kamenov.Sestricky mi urobili tehotensky test, ktory bol negativny, takze som o tehotenstve pred CT netusila.Dna 9.11.mi vsak gynekolog potvrdil ze som cca.v 6.-7.tyzdni tehotenstva. Mohlo dojst k poskodeniu plodu? Velmi sa preto trapim, stale na to musim myslet, pretoze viem ze CT vysetrenie je ovela silnejsie rontgenove :( Prosim, cakam na Vasu odpoved a dakujem. Lubica
(Vložil(a): Lubica)
Dobry den,

CT vyšetření, které jste absolvovala bylo klinicky zdůvodněné. Ozáření z vyšetření nemůže zárodek/plod poškodit.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)