Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 14.12.2016 21:52:22
Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Jsem ve 13tt. Byla jsem se synem v nemocnici, kde ho i rentgenovali u rentgenu jsem přítomna nebyla, ale po té co vyšetřování skončilo jsem do místnosti pro syna vstoupila.Mohla jsem tak ohrozit plod? Děkuji za odpověď.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

po vypnutí rentgenu, žádné záření v místnosti není.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)