Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 21.01.2017 13:41:54
dobrý, poprečítaní príspevkov nemám celkom jasno v otázke poškodenia plodu po absolvovaní ct vyšetrenia. Nedávno som absolvovala kontrastne vyšetrenie brucha aj malej panvy, aké je riziko poškodenia plodu ak v čase absolvovania ct vyšetrenia došlo k oplodneniu, nakoľko ct bolo urgentné.
(Vložil(a): ................)
Dobrý den,

pokud jste absolvovala CT (navíc z urgentní indikace) v době možného oplodnění, není důvod se obávat poškození plodu.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)