Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 28.02.2017 23:23:01
Dobrý den,byla jsem dnes u zubaře,který mi udělal 4 Rtg zubů,z každé strany.Večer jsem zjistila,že jsem těhotná-odhad asi měsíc.Nemůže mít RTG vliv na plod,když jsem neměla ochranou zástěru.Děkuji za odpověď.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

rentgenové snímky zubů (i provedené několikrát nebo opakovaně a bez ochranné zástěry) nemohou mít negativní vliv na zárodek, resp. plod.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)