Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 29.03.2017 02:38:34
Dobrý den, jsem v 9tt těhotenství. Byla jsem včera s přítelem na rentgenu páteře pro úraz. Byla jsem vyděšená a zapomněla jsem nahlásit graviditu. Čekala jsem u laborantů během snímkování za jejich zdí. Dveře byly zavřené. Mohlo to ohrozit plod? Žádnou zástěru jsem neměla. Po snímkování jsem šla pomoci příteli. Mám děsný strach.
(Vložil(a): Petra Jirásková)
Dobrý den, přítomnost při snímkování, když jste byla během snímkování za zdí a dveře byly zavřené, nemohla ohrozit plod.

(Za SÚJB: sekce radaiční ochrany)